Komentáře: 8

  1. Byla jsem na masáži u paní Jitky už několikrát a můžu jenom doporučit. Milá, velice sympatická a profesionální paní masérka Jitka se dokáže zaměřit na jakýkoliv problém. Navíc masáže probíhají v čistém a velice příjemném prostředí. Vždy z masáže odcházím jako vyměněná a krásně odpočinutá. Doporučuji všem.

  2. Všem doporučuji masáž u Jitky a Toma,jsou velice šikovní a člověk odchází jako znovuzrozený.Jsou to ochotní a moc příjemní manželé a ráda se budu na jejich masáže vracet.Jak již v názvu čteme jsou to opravdové „Masáže s úsměvem“,kde si odpočinu a odcházím se super náladou natěšená na příště.Moc,moc děkuji a nemohu se dočkat.Jana Skalická

  3. Děkuji moc za důvěru vloženou do mých rukou a jsem moc ráda, že ti masáž pomohla…
    PS: Kdy běžíš příště…??? 🙂

  4. Milá Jitko, jít k Tobě na masáž po nedělním hradeckém půlmaratonu bylo moje nejlepší rozhodnutí!!! Cítil jsem se jako znovuzrozený. Vždycky jsem byl po dlouhém běhu druhý den pláclej, bolavej a nepoužitelnej a nyní paráda! Máš to fakt vychytaný, děkuju, moc krásná práce! Mára 🙂

  5. Včera jsem poprvé navštívila masáž u Toma a vřele doporučuji! Problémové partie mi dokonale odblokoval a přitom jsem mohla i krásně relaxovat. Další bonus pro mě lávové kameny super!! Určitě návštěvu zopakuji.

  6. Již po první návštěvě jsem věděla, že budu pravidelnou zákaznicí. Pozitivně hodnotím interiér salónu, komunikaci mezi klientem a masérem, skvěle odvedenou práci za příjemnou cenu. Doporučuji nejen, pokud máte problémy s pohybovým aparátem, ale i pokud chcete jen vypnout a relaxovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *